top of page

WesCoreTeamTalks

Chain to Chain Websummit
Blokchain ve Tedarik Zinciri Çözümleri Zirvesi

BEST PRACTICES & SUCCESSFUL APPLICATIONS

Yeni Nesil Teknolojiler - Sektörel Başarı Modelleri

14 Mayıs Cumartesi / 10.00 - 16.00 / Online Zoom / Websummit
69.png

Konuşmacılar:

- Mehmet Önder // Uyumsoft / Chairman of the Board
- Menekşe Hüryaşar // Founding member & Board member Istanbul Blockchain Women
- Dr. Mehmet Sarıdoğan // Torun Metal / Purchasing and Logistics Manager
- Ömer Güran // İcat Medya Owner / Digital Transformation Leader
- Ediz Öztürk // Neyasis Technology / CDO / Strategic Executive & Digital Transformation Leader
- Fahri Çırak // Kargoist / Chief Business Development Officer
- Orhan Taşdemir // Evidea Mağazacılık / Supply Chain Director
- Dr. Fırat Çivi // Logistics & Supply Chain Professional
- Gamze Tuncay // DigiMindMarket Bilişim / Chief Technology Officer
- Fatma Selin Sevimli // DigiMindMarket Bilişim / Chief Marketing and Desing Officer
- Serkan Uğur // Promodex.io / Blockchain Ecosystem Professional

Kapsam

Klasik yönetim sistemlerinde Tedarik zinciri verileri her zaman görünür, kullanılabilir ya da güvenilir durumda olmayabiliyor, Süreç kapasitelerine bağlı olarak, bir tedarik zinciri çok sayıda aşamaya ve bağlantı noktasına yayılabilir ve birden çok form ve belge gerektirebilir. Eksik bir form veya lojistik bir başarısızlık, tedarikçiler için teslimatları ve mali uzlaşmaları geciktirebilir ve küçük işletmelerin ticari finansman elde etmede idari yüklere ve zorluklara katlanmasına neden olabilir. Geleneksel bir tedarik zinciri çerçevesinde belirli bir malın kökenini ve yolculuğunu izlemek de zor ve zaman alıcı olabilir.
Blockchain, tedarik zinciri ortaklarının izne tabi blockchain çözümleri aracılığıyla güvenilir verileri paylaşmalarına yardımcı oluyor.
Büyük değişimlerin yaşandığı dönemlerde, bu her zamankinden daha fazla önem taşıyor. Tedarik zinciri ortakları, sorumlu kaynak temini ve anlaşmazlıkların minimum düzeye indirilmesi için daha iyi görünürlük talep ederken, işletmeler ve tüketiciler ürün orijinalliğini garanti eden markalar arıyorlar.
Blockchain, tedarik zinciri katılımcılarına şunları sunabilir:
- Tedarik zinciri akışındaki herhangi bir belirli ürünün durumu hakkında gerçek zamanlı, değişmez, doğrulanmış bilgilere erişim.
- Katılımcıların ilgili eylemlerine şeffaflık.
- İşi daha verimli bir şekilde yürütmek için otomasyon, dijital kayıtlar ve internet bağlantılı cihazlardan yararlanma yeteneği.
Programımızda tedarik zinciri liderlerinin günümüzde yaşanan değişimleri ele almak için verileri nasıl kullandıklarını ve blockchain kullanımının gelecekte onlara nasıl yardımcı olacağını tartışmayı amaçlıyoruz.
Dünyada ileri uygulamalardan emsal teşkil edecek modelleri paylaşmayı ve tedarik zinciri bağlamındaki blok zinciri çözümlerini konuşacağız.

Katılım Detayları

Program katılım bedeli:

Online Katılımlarda 600 TL / kişi olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. Ücrete %18KDV dahil değildir.

 

4 Kişi ve üzeri katılımlarda %10, On kişi ve üzeri katılımlarda %15 toplu katılım indirim uygulamamız mevcuttur.

1 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılacak kayıt ve ödemelerde %10 erken kayıt indirimi uygulanacaktır.

Online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları ücrete dahildir.

​Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

ONLINE KAYIT FORMU

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

Mesaj Yazmak İçin
Lütfen Tıklayınız
bottom of page