top of page
shutterstock-1987721567-501.jpg

Metaverse Teknolojileri Proje Çalışması
"Dijital Dönüşümden Metaverse'e..."

Çok yakın bir gelecekte Metaverse kavramına entegre bir dünya bizi bekliyor. Gerek iş hayatımız, gerekse tüm sosyal yaşamımız...
Bu kapsamda işletmenize özel projelerimiz hakkında sizleri bilgilendirmek isterim.
Otuz yıla yakın süredir iş dünyasına eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekte olan grubumuz BSP olarak, WES Executive Sessions kapsamında siz değerli kurumsal müşterilerimize iş süreçerinizde fayda sağlayacak özel tasarımlar geliştirdik.
1- Pazarlama, satış, kurumsal kimlik, imaj, marka ve dağıtım kanallarınızdaki süreçlerinizin Metaverse - Mega Teknolojilere dijital transformasyonuzu başarılı projelerle geliştirebilmek ve hayata geçirebilmeniz için farklı modüllerle size özel uygulamalı eğitimler sunabiliyoruz. Kısa sürede pratiği işleyeceğimiz eğitimlerimiz sonrasında işletmenize özel çözümleri workshoplarla uygulamaya alabilmenizi sağlıyoruz. Eğitim programlarımızı tarafınıza özel tasarlayabilmekle beraber, genel format hakkında 1 ve 2 gün süreli 3 modül tercihleri olarak planlıyoruz. Eğitim sonrası ekibinizle birlikte proje geliştirme çalıştayları da yaparak, işletmenize özel uygulamalara refakat ediyoruz.
2- Üretimden dağıtıma, Tedarik Zincirinizin tüm halkalarında kullanabileceğiniz Metaverse projelerinizi ve Meta evrende ikiz tedarik zinciri entegrasyon modelleri gibi gelecekte rekabet gücünüzü artıracak sistemleri sektörünüze ve kurumsal yapınıza özel tasarımlarla uygulamalı eğitimlerle aktarabiliyoruz. Artık firmaların değil de tedarik zincirlerinin rekabet ettiği yeni bir dünyada işletmenizi Meta Tedarik Zinciri devrimine hazır hale getirebilirsiniz. Eğitim programlarımızı tarafınıza özel tasarlayabilmekle beraber, genel format hakkında 1 ve 2 gün süreli 3 modül tercihleri olarak planlıyoruz. Her modülümüzde düzenlenecek workshop ile katılımcılarımızla birlikte uygulanabilir modeller kurgulayabiliyoruz.
Tedarik zinciri kavramını 1997'de Ülkemizde bir ilk olarak ele almanın gururuyla 25 yıldan bu yana yerel ve global onbinlerce eğitim danışmanlıkları, etkinlikler geliştirmiş grubumuz yine bir ilk olarak iş dünyamızla Metaverse kavramını geçtiğimiz yıl tanıştırmıştır. Yılların deneyimi ve başarısıyla kadrolaşmış uzmanlarımız yönetiminde bu eğitim ve workshop çalışmalarımızı işletmenize özel gerçekleştirmek istiyoruz.
Uygun bulmanız halinde Zoom üzerinden gerçekleştirebileceğimiz bir lansman toplantımızla Metaverse ve Dijital Dönüşüm Liderlerimizle kurumunuza özel neler gerçekleştirebileceğimizi, uygulama boyutunda işletmenize ne gibi faydalar sağlayabileceğimizi aktarmaktan mutluluk duyarız.
Ayırdığınız zaman ve ilgi nezaketiniz için teşekkür eder, sizlerle çalışmaktan onur duyacağımızı iletiriz.
Sevgi ve saygılarımızla,
Hülya Çizikman / Kurumsal İletişim Direktörü
0 532 472 34 25

bottom of page