Fiziksel Seminer
Tüm Profesyoneller İçin Dijital Dönüşümün Yapı Taşları: Big Data - Yapay Zeka - Blockchain - Metaverse ve Ötesi

14 Haziran / 18.00 - 20.00 / Kamenta Business Center Ataşehir - Istanbul

Sunum:
  • Ömer Güran // Eğitmen, Dijital Dönüşüm Lideri, Marka Danışmanı / ICAT Medya Kurucu
  • Rengin Gültekin // İletişim Uzmanı

Eğitim İçeriği:

Seminerimizde; Dijital Dönüşümün Yapı Taşlarını 4 Ana Konuda Toplayıp Pratiğe İndirgeyerek, Son Günlerin En Popüler ve Merak Edilen Kavramı METAVERSE Hakkında Her Yöneticinin Bilmesi Gereken Kavramları İnceliyoruz.

 

Seminer Konuları:

 

DATA – BIG DATA – ML – DL – AI

Data ve Big Data Kavramlarını ele alıp Yapay Zekanın Tanımını Yaptıktan Sonra Konuyla Alakalı Pekiştirici Bir Video İzliyoruz… Böylelikle Yeni Dönemde Neden Data’nın Bu Kadar Önem Taşıdığını Kavrayıp, Sorgulamaya Başlıyoruz…

BLOCKCHAIN – DEFI – CRYPTO CURRENCY – NFT – DAO

Blockchain Teknolojisini Anlayıp Bu Yeni Teknolojinin Sadece Kripto Para Üretiminde Kullanılmadığını İdrak Etmeye Başlıyoruz. Yeni Dönemde Bir Sürü İş Kolunun Blockchain’le nasıl yeniden yapılanabileceğine tanık oluyoruz.

WEB 3.0 – DAPPS – ALGOKRASİ

İnternet de Blockchain Alt Yapısıyla Merkeziyetsiz ve Dağınık Bir Yapıda Kurgulansa Acaba Hayatımızda Neler Değişir? Web 3.0 – Merkeziyetsiz Uygulamalar – Algokrasi Kavramları Ne Anlama Geliyor? Merkeziyetsiz ve Dağınık Yapılar Merkeziyetçi Yapılar Karşısında Neler Yapıyor? Bu Rekabetin Kazananı Kim Olacak?

METAVERSE

Öte Evren, Evrenin Ötesi, Kurgusal Evren ne demek? Yakın Zamanda E-Ticaret Metaverse’e Yansıyıp M-Ticaret Mi Olacak? Metaverse, İnternetin Yeni Adresine Mi Dönüşecek? 

İLETİŞİM'DE ETKİLEŞİM

Yeni Dünya Düzeninde Sosyal Ağlar ve İletişimin Geleceği

Katılım Detayları

Program katılım bedeli: 600 TL / kişi olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. Ücrete %18KDV dahil değildir.

Fiziki katılımlarda Program organizasyonu, kahve araları,  ara ikramlar eğitim dökümantasyonları ve katılım sertifikaları ücrete dahildir. 

Program Kamenta Business Center Ataşehir Konferans Salonunda Gerçekleştirilecektir.

Atatürk Mahallesi Vatan Caddesi Çağla Apartmanı, D:No : 35/37, 34758 Ataşehir/İstanbul

https://goo.gl/maps/73pJ7YUHHacgLexP6

Etkinlik sürecinde covid önlemleri ciddi bir disiplin esas alınmak suretiyle takip edilmektedir. Kullanımı öngörülen temas gerektiren tüm gıda, malzeme, ürün ve gereçler tek kullanımlık ve / veya kişiye özel ambalajında teslim edilecektir.

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.