Armağan Akbay  ile Excel Live Eğitimi

"Tüm Yöneticilerin Bilmesi Gereken Pratik Excel Mucizeleri ve Sihirli İpuçları"

ExcelSize Bootcamp 

15 Mayıs Cumartesi / 10.00 - 16.00 / Online ZOOM
 

İşimizin doğası gereği çeşitli hazır paket programlar kullanmaktayız. Süreçlerimizin etkinliğini ölçmek ve operasyonlarımızı başarıyla gerçekleştirmek için hazır paket programlar yeterli olmamaktadır.


Kendi bünyemize ve iş akışımıza uygun operasyonel programlar ve çok çeşitli analitik raporların hazırlanması ancak Excel Programının yetenekleri sayesinde mümkün olmaktadır.


Dünyanın önde gelen dev uluslararası şirketleri dahil irili ufaklı her şirkette Excelin sihirli yeteneklerinden yararlanılmaktadır. Excelde iyi tasarlanmış bir programın olası avantajları :


•    İş yapma süresini ciddi ölçüde kısaltır
•    Kayıt yapmada ve rapor almada hataları yok eder
•    Standart raporlara ek olarak, sezgisel nitelikte özel analizler hazırlar
•    Pek çok görevi otomatik yerine getirir
•    Gelirlerin iyileştirilmesini ve giderlerin kontrol altına alınmasını sağlar
•    Verilerin gereksiz yere arşivlenmesi yerine derli toplu veri yönetimi sunar
•    Çok çeşitli güvenlik önlemleri ile verilerin ve dosyaların güvenliğini sağlar
•    İşlem yapma sürelerini kısaltır, adam saat sürelerini azaltarak istihdam maliyetini düşürür

10497347649586.jpg

tüm katılımcılarımıza eğitmenimizin kitabı hediye edilecektir

İçerik:

ExcelSize eğitimlerimiz ExcelLive, ExcelLent ve ExcelLans olmak üzere üç düzeydedir, ilk programımız ExcelLive; Excel Programının en gerekli işlevlerini içeren konulardan oluşmaktadır. 
-    Excel Programının Felsefesi 
-    Excel kullanımında zihin açıcı özellikler
-    Excelin Etkin kullanım özellikleri
-    Excelde hazırlanmış özel tasarım programların takdimi
-    Excel Live konu içeriğinin uygulamalı eğitimi
Bu eğitimde Excel dosyalarının sağlıklı şekilde oluşturulması, veri havuzundan istenilen verilerin çekilmesi, verilerin sorgulanması, makro ile güvenlik sağlanması gibi temel Excel kullanım konuları işlenmektedir.

Sunum:

Armağan Akbay, Marmara Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nden mezun olduktan sonra muhasebe memuru olarak başladığı çalışma yaşamına inşaat, üretim, ticaret, eğitim sektörlerinde faaliyet gösteren yerli ve yabancı şirketlerin Türkiye. Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Azerbaycan ülkelerindeki operasyonlarında mali işler direktörlüğü görevlerinde bulunmuştur.


Excel Programı ile mali işler alanında özel uygulamalar tasarlamış, hazırladığı Excel programları ile görev aldığı şirketlerde birçok yenilikler ve çözümler geliştirmiş, süreçlerin revziyonunu, operasyonel değişiklikleri planlamış ve uygulamıştır. Bu Excel tabanlı program ve uygulamalar, halen pek çok şirket ve kurumda aktif olarak kullanılmaktadır. 


Excel Programını öğrenmeyi kolaylaştırmak ve iş yaşamında daha yaygın kullanmasına katkıda bulunmak üzere "Excel Size" kitabını kendine özgü anlatım diliyle kaleme almıştır.

Katılım Detayları

Excel Eğitimleri Online olarak Zoom üzerinden olacaktır.

Program katılım bedeli:


Online Katılımlarda 450 TL / kişi + KDV olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 

Katılımcılarda olması gerekenler :
•    Temel bilgisayar kullanımı bilgisi
•    Bilgisayar
•    Tercihen Ofis 2016 ve daha yeni Microsoft Ofis paketi
•    Bilgisayarların makro kullanımına açık olması
•    Not almak için defter kalemin hazır bulundurulması

Hediye edilecek Excel Size kitabı ve katılım sertifikaları ücrete dahildir.

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.