top of page

WesCoreTeamTalks
UYGULAMALARLA GELECEĞİN İŞ MODELİ OYUNLAŞTIRMA

7 Haziran 2023 / 10.00- 16.00  / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

Sunum:
R. Osman Circi // İşletme Mühendisi, Bilişimci / İde Bilişim Genel Müdürü 
Canan Yumak // Metin Yazarı, Oyunlaştırma Danışmanı ve sign2future Müşteri İlişkileri Direktörü 

 
B3FkobY2TEzHbIPv011utRb1ImNLd12O.jpg

1. Bölüm: Oyunlaştırma Nedir? Geleceğin İşletme Yönetim Modelinde Faydaları Nelerdir?
 

•    Oyun kültürü
•    Duygular oyuncuları nasıl tetikler?
•    Oyunlaştırma nedir?
•    Octalysis Modeli 
•    Octalysis Modeli örnekler
•    Akış Teorisi
•    Oyuncunun yolculuğu
•    Kanca Modeli
•    BJ Fogg Modeli
•    Kendini gerçekleştirme teorisi
•    Saps modeli
•    Oyuncu Tipleri
•    D6 Modeli

2. Bölüm:Türkiye’den ve Dünyadan Başarılı Oyunlaştırma Örnekleri

3. Bölüm: Uygulama ve İnteraktif Atölye Çalışması "TOY Gamification Decards Oyunlaştırma Kartları"


Tüm katılımcıların interaktif olarak katılım sağladığı Toy Gamification Decards Atölyesinde; Katılımcıları 2-3 gruba ayrılarak, Zoom Breakout odalarında TOY Master’lar (Fasilitatör ) eşliğinde yapılacaktır. Her grup için iş hedefi belirlenip hedefler üzerinden kartlar aracılığıyla on adımda  oyunlaştırma kurgusu tasarımı oluşturulacaktır. Bu atölye ile hem katılımcıların oyunlaştırma kurgusunu öğrenebilmesi, etkili fikirlerin ortaya çıkması ve keyifli vakit geçirmesi hedeflenmektedir.


TOY Gamification Decards, Latincede 10 anlamına gelen "DECA" kelimesinden esinlenilmiş ve 183 adet karttan oluşan Türkiye'nin ilk ve tek oyunlaştırma tasarımıdır. GamFed Türkiye Kurucusu ve Akademisyen Ercan Altuğ Yılmaz tarafından oluşturulan teknik sayesinde 10 adımda oyunlaştırma tasarımı yapabilir ya da oyunlaştırma süreci yönetilebilir.
TOY Gamification Decards’ı site üzreinden inceleyebilirsiniz.
https://gamificationdecards.com/gamification-decards

Katılım Detayları

​Program kişi katılım bedeli: 1.450 TL+ KDV %18 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

bottom of page