top of page

Uluslararası Akreditasyonlu Sertifika ile;
Dijital İK Dönüşümü Sertifika Programı

17 - 18 Şubat 2023 / 2 Gün / 10.00 - 16.00  / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

Dijital dönüşüm çağında birçok kuruluş, yüksek performanslı Dijital İK ve Analitik işlevlerine sahip olmak için gereken kapsamlı becerilere sahip ekipler oluşturmaya hâlâ yeterince hazır değil. Ve daha da önemlisi, tüm bu düşünceler, İK'da Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi uygulamalarının tanıtılması ve hızlandırılmasıyla büyütülür.
Dijital İK Dönüşümü ve Yapay Zeka Destekli İK Analitiği alanındaki bu program, İK Profesyonellerini aşağıdakilere maruz bırakacaktır:
1.    İlgili alanlarda bağlantı kurma, bunların süreçleri, uygulama metodolojileri ve sürekli benimseme için zorunluluklar hakkında rehberlik sağlayan Dijital Dönüşümün temel ilkeleri.
2.    Dijital Dönüşüm - “işin geleceği” bağlamında İK Analitiğinin önemi.
3.    İK Analitiği kavramları, araçları, teknikleri ve bunların İK'nın değişen rollerindeki önemi (Araştırma yöntemleri, istatistikler, veri sistemleri ve yönetişim, iç görülerin yorumlanması, görselleştirme ve hikaye anlatımı).
4.    Yapay Zeka ve Makine Öğreniminin İK işlevine uygulanması, bunların uygulanması/benimsenmesiyle ilgili artılar ve eksiler dahil olmak üzere temel kullanım durumları.
5.    Dijital Teknolojileri, gelişmiş İK Analitiklerini ve İK'da Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi tekniklerini uygulayarak İK Dönüşüm yolculuğunda bireylerin ihtiyaç duyduğu temel beceriler ve kuruluşlar için en iyi uygulamalar. 

Özetle, bu kursun sonunda, katılımcılar kuruluşun Dijital Dönüşümünün temel ilkelerini anlayacak, ileri düzeyde İK Analitiği yapacak ve daha geniş bir insan sermayesi stratejisi dahilinde Yapay Zeka ve Makine Öğrenimi tasarlamaya ve uygulamaya nasıl başlayacaklarını öğrenecekler.
 

İçerik:

1.    Dijital İşletme, Sosyal Mobil Analitik ve Buluta Giriş
2.    Dijital İK Dönüşüm Temelleri
3.    Dijital Ustalık nedir?
4.    Analitik nedir? Analitik neden İK Uzmanları için önemlidir?
5.    Teknoloji Kullanarak Dönüşüm, Blockchain Uygulamaları, IoT ve Otomasyon ve İlgili Örnek Olaylar, Endüstri 4.0
6.    Yapay Zeka ve Makine Öğreniminin Temelleri
7.    IK AR, VR Kullanımı
8.    Veri ve Büyük Veri nedir?
9.    Dijital Dönüşüm için Çevik Metodoloji
10.    İş Modeli, İş Modeli Yenilikleri ve Stratejisi
11.    Design Thinking, Design Thinking Süreci, Temel İlkeler, Design Thinking Kültürü
12.    Dijital Dönüşüm Neden Başarısız Olur ve Dijital Dönüşüm Mitleri
13.    “Soruların” ve “Metriklerin” Önemi
14.    İnsan Kaynakları Araştırma Yöntemlerinin Temelleri
15.    Dijital İK'da Gelişmekte Olan Alanlar – İşin Geleceği
16.    Dijital İK ve Analitik
17.    Geleceğin İK Becerileri, Dijital İK Fonksiyonunun Yaratılması

Eğitim Program Konsorsiyumu:

zirve gorsel (14).png

- IQCERT The International Accreditation Organization / London Akreditasyonu ve Eğitim konsorsiyumu tarafından ortak imzalı katılım sertifikası tanzim edilecektir.

Sertifika programlarımızda eğitim; konsorsiyum üyelerinin bünyelerinde yer alan minimum 10 yıl eğitim geçmişi olan eğitmen kadrosu yönetiminde gerçekleşmektedir.

Katılım Detayları

Program kişi katılım bedeli: 2200 TL+ KDV %18 olup, 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

​​Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

bottom of page