top of page

İnsan Kaynakları Yönetimi Yaz Kampı
Dikili / İzmir HR Bootcamp

24 - 25 – 26 – 27 Temmuz  3 Gece 4 Gün /
Yeşil ve Mavinin Ortasında Tiny House Konaklamalı Kamp Programı / Dikili / İzmir

kapsam:

Tüm dünyayı büyük bir hız ve son derece kısa sürede etkisi altına alan adaptasyon ve yönetsel değişim rüzgarları endüstrilerdeki değer zincirlerinde en çok İnsan Kaynakları süreçlerini etkiledi. Bu karmaşık ve hiç karşılaşılmadık dönemle hem yepyeni kavramların, hem de zaman gerektiren bileşenlerin entegrasyonu bir anda İnsan Kaynakları yöneticilerinin aslolan misyonu oldu. 

İnsan kaynakları yönetim süreçlerinde bozulan ezberler, sürdürülebilir stratejiler, kilometre taşları, riskler, fırsatlar ve yakın gelecekte potansiyel beklentiler...  Esnek çalışma, uzaktan mesai, dijital dönüşüm, yetkinlik, gelişim, psikolojik farkındalık, içsel motivasyon, performans ve ödül sistemlerinde yeniden yapılanma,  çevik organizasyonel prosesler, ücret ve istihdam yönetimi, endüstriyel ilişkilerde revize kavramlar...

Tüm bu gelişen kavramlarla hem ağır bir yükün altına giren hem de kurumlarındaki değişime önderlik eden İnsan Kaynakları Yöneticileri için bu gelişmeleri içeren özel bir kamp hazırladık. Bu Bootcamp sayesinde mesleki gelişiminizi yenilikçi paradigmalarla desteklerken, mini atölye çalışmaları ve egzersizlerle yakın gelecek yönetim sistemleri özelinde pratik modelleri deneyimleyebileceksiniz. Doğada, en güzel koyların ve oksijenin anavatanında, mavi ve yeşilin birleştiği muhteşem bir dinginliğe sahip İzmir / Dikili’de tiny house konaklamalı kamp programımıza katılımınızdan mutluluk duyacağız.  Hem uzmanlarımızın dolu dolu hazırladığı eğitim programlarımıza katılabilir, meslektaşlarınızla verimli bir network imkanı yaşayabilir, hem de en çok ihtiyacımız olan bu dönemde huzur içinde kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz. Lansman ve duyurusu sadece kurumsal firmalara ve beyaz yaka profesyonellere yapılmış programımız kontenjan kısıtındadır.

içerik:

İnsan Kaynakları profesyonellerinin yetkinliklerine odaklı bu kamp programının katılımcısı olarak şu sorulara cevap bulacaksınız:

•    İnsan Kaynaklarının Yeniden Şekillenen Rolü
•    Daha başarılı bir HR Profesyoneli nasıl olunur? İdeal  HR Yöneticilerinin Teknik ve Davranışsal Yetkinlikleri Neler olmalı?
•    Fırsatlar ve Risklerle Öngörülemeyen ya da Olması Gerektiği Zamandan Daha Önceye Alınan Kavramlar, Remote Working, Endüstri 5.0, Dijital Dönüşüm gibi Gelişmeler İK’yı Nasıl Etkiledi ve Etkileyecek? Gelecek Senaryoları ile Stratejilerimizi Nasıl Geliştirebiliriz?
•    Stratejik İK nedir? Nasıl Uygulanabilir? İK Misyonunun Stratejik Değerini Nasıl Artırabiliriz?
•    Workforce 4.0: Yeteneklerin Geleceği
•    Başarılı Modellerden Örneklerle Bu Yetkinlikler Nasıl Gelişir?
•    Yeni Nesil ve Dönüşen Sosyal & İş Ortamı Çerçevesinde Hibrit Çalışma Ekosistemi ve Kültürü
•    İK'dan Dijital Dönüşüme Yolculuk: Dijital Zihniyet ve Dijital Değişimin Gerçekliği
•    İnsan Kaynakları Yönetim Sistemlerinde İnsan Deneyimi, Çalışan Bağlılığı ve Ötesi
•    Esnek Mesai, İş Akdi Yönetimi gibi Endüstriyel Boyut Yeni İş Modellerinde İK Planlamalarında Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler, Alternatif Teknikler?
•    Yeni Nesil Z Kuşağını İşe Alma, Kariyer ve Performans Yönetimi 
•    Ölçme ve Değerlendirme: Kendimizde ve Ekibimizde, Bu Yetkinlikler Hangi Seviyede? 
•     İK’da Veri Analitiğinin (İş Gücü Analitiği, İK Analitiği, Yetenek Analitiği, İnsan Analitiği) Kullanım Alanları ve Stratejik İç Gücü Planlamasında Rolü
•    Yapay Zekâ (AI) ve İK Uygulamalarına Etkileri, AI’ın Yaygın İK Kullanım Alanları
•    İK Yöneticilerine Özel farklı Felsefeler ve Yöntemlerle Egzersiz Modelleri

yöntem:


-    Outdoor Meeting Açık Alanda Seminerler
-    Çalıştay ve Atölyeler
-    Yaratıcı Drama ve Role Playing Workshopları
-    Farklı Kurumlardan Konuk Uzmanl
arla Online Eğitim Sunumları 
-    Roundtable ve Akşam Brifingleri

gün bazında program:


09.00 - 13.00
- Eğitim
- Workshop ve Outdoor Etkinlikler

13.00 - 18.00
Serbest Zaman

18.00 - 22.00
-  Workshop, Akşam Semineri ve Gelişim Çalıştayı
-  Online Konuk Uzmanlarla Eğitim Sunumları
-  Farkındalık Sohbetleri, Networking ve Geri Bildirim

 

eğitim koordinasyon takımı:

·         Levent Karadağ // Dijital Dönüşüm Platformu Başkanı / Organizasyon Direktörü / Eğitim ve Yönetim Danışmanı

·         Mehmet Noyan Akhan // Yönetim ve Eğitim Danışmanı

·         Merve Altındoğan // İnsan Kaynakları Profesyoneli, Yönetim ve Eğitim Danışmanı

·         Lütfiye Aslan // Endüstri ve Örgüt Psikoloğu, Yönetim ve Eğitim Danışmanı

·         Hülya Çizikman // Yaşam ve Yönetim Koçu, Eğitim Danışmanı

·         Dilek Kuş // Yönetim ve Eğitim Danışmanı

·         Masah Türkay Aslan // Yaşam ve Yönetim Koçu, Kişisel Gelişim Danışmanı

·         Hicran Çiğdem Yorgancıoğlu // MIM CHI 360 Eser Telif Sahibi – Uygulayıcı / Yönetim ve Eğitim Danışmanı

Organizasyonlarımızda Eğitim Katkısında Bulunan Profesyoneller ve Uzmanlar...

Katılım Detayları

Program hazırlanan zaman planı kapsamında açık hava eğitim seminerleri, workshoplar, webinarlar ve egzersizlerle interaktif bir tasarımla kurgulanmıştır.

Program katılım bedeli 8.800 TL+KDV / kişi olup, tüm katılımcılara program sonunda BSP Group ve Wes Organizasyon / Wellness Executive Sessions katılım sertifikası tanzim edilecektir.

Tiny house oda / kahvaltı konaklama, eğitim dökümantasyon, ekipman giderleri ücrete dahildir. Çift kişilik her odada klima, banyo ve tuvalet mevcuttur. Kampımız İzmir ili Dikili ilçesindedir. Görselleri sayfanın altında inceleyebilirsiniz. 

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 1 Temmuz tarihine kadar erken kayıt indirimi olarak %10, 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

Konaklama Türsab Belge No:15330 ile kayıtlı Dikili Ning Turizm yetkisindedir.

 

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 88

 

 

ONLINE KAYIT FORMU

 


 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız, ödeme dekontu ile kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Kayıt öncelik sıralaması ile sağlanmaktadır.

 

ab424972-8a13-4d0f-8d71-83813ef3d17e (1)
WhatsApp Image 2023-05-28 at 20.45.43.jpeg
WhatsApp Image 2023-05-28 at 20.45.41 (2).jpeg
WhatsApp Image 2023-05-28 at 20.45.42.jpeg
WhatsApp Image 2023-05-28 at 20.45.27.jpeg
WhatsApp Image 2023-05-28 at 20.45.49.jpeg

Konaklama Türsab Belge No:15330 ile kayıtlı Dikili Ning Turizm yetkisindedir.

WhatsApp Image 2023-06-14 at 13.38.05.jpeg
bottom of page