HUMAN RESOURCES BOOTCAMP

5 - 6 - 7 - 8 Ekim / Olimpos - Antalya
İnsan Kaynakları Yönetimi Yetkinlik Gelişim Kampı
Dört Gün, Üç Gece, Konforlu Bungalov Ev Konaklamalı, Tam Pansiyon= 1.450 TL+KDV
Covid Özelinde, Steril ve Hijyenin Ötesinde,
Yemyeşil Ağaçlarla Masmavi Denizin Birleştiği Doğa'da
Antalya OLİMPOS'ta, 
Program Yürütücüleri:
 
    - Derya Cihan Öksüzoğlu
    - Hülya Çızıkman
    - Nedim Saban 

Tüm dünyayı büyük bir hız ve son derece kısa sürede etkisi altına alan adaptasyon ve yönetsel değişim rüzgarları endüstrilerdeki değer zincirlerinde en çok İnsan Kaynakları süreçlerini etkiledi. Bu karmaşık ve hiç karşılaşılmadık dönemle hem yepyeni kavramların, hem de zaman gerektiren bileşenlerin entegrasyonu bir anda İnsan Kaynakları yöneticilerinin aslolan misyonu oldu. 

Esnek Çalışma, Uzaktan Mesai, Dijital Dönüşüm, Yetkinlik, Gelişim, Psikolojik Farkındalık, İçsel Motivasyon, Performans ve Ödül Sistemlerinde Yeniden Yapılanma,  Çevik Organizasyonel Prosesler, Ücret Yönetimi, İstihdam, Fesih ve Endüstriyel İlişkilerde Revize Kavramlar...

İnsan Kaynakları Yönetim Süreçlerinde bozulan ezberler, sürdürülebilir stratejiler, riskler, fırsatlar ve yakın gelecekte potansiyel beklentiler...     

 

Pandemi ile hem ağır bir yükün altına giren hem de kurumlarındaki değişime önderlik eden İnsan Kaynakları Yöneticileri için eşi olmayan bir kamp hazırladık. Bu Bootcamp sayesinde mesleki gelişiminizi yenilikçi paradigmalarla desteklerken, mini atölye çalışmaları ve egzersizlerle yakın gelecek yönetim sistemleri özelinde pratik modelleri deneyimleyebileceksiniz.

 

Üstelik programımız Olimpos'ta, Açık Havada, Corona özelinde steril ve konforlu Bungalov Ağaç Evlerde (her odada klima, banyo ve tuvalet mevcuttur) kısıtlı kontenjanla konaklamalı, yeşil ve mavinin en güzel tonlarında, doğa'nın çam kokulu nefesinini derin derin solurken, hem uzmanlarımızın dolu dolu hazırladığı programa katılabilir, meslektaşlarınızla verimli bir network imkanı yaşayabilir, hem de en çok ihtiyacımız olan bu dönemde huzur içinde kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz.
 

kapsam:

Araştırmalara göre, İK çalışanlarının yetkin olmasının, çalıştıkları kurumun performansına çok büyük oranda olumlu etkisi vardır. Türkiye’de ilk defa İnsan Kaynakları çalışanlarının yetkinliklerine odaklı bir kamp programının katılımcısı olarak şu sorulara cevap bulacaksınız:

 • Daha başarılı bir HR Profesyoneli nasıl olunur? İdeal  HR Yöneticilerinin Teknik ve Davranışsal Yetkinlikleri Neler olmalı?

 • Ölçme ve Değerlendirme: Kendimizde ve Ekibimizde, Bu Yetkinlikler Hangi Seviyede?

 • Başarılı Modellerden Örneklerle Bu Yetkinlikler Nasıl Gelişir?

 • Fırsatlar ve Risklerle Öngörülemeyen ya da Olması Gerektiği Zamandan Daha Önceye Alınan Kavramlar, Pandemi, Endüstri 4.0, Dijital Dönüşüm gibi Gelişmeler İK’yı Nasıl Etkiledi ve Etkileyecek? Gelecek Senaryoları ile Stratejilerimizi Nasıl Geliştirebiliriz?

 • Uzaktan Çalışma, Esnek Mesai, İş Akdi Yönetimi gibi Endüstriyel Boyut Yeni İş Modellerinde İK Planlamalarında Dikkat Edilmesi Gereken Kriterler, Alternatif Teknikler?

 • İK Misyonunun Stratejik Değerini Nasıl Artırabiliriz?

 • Workforce 4.0: Yeteneklerin Geleceği

 • İnsan Kaynakları Yönetim Sistemlerinde Oyunlaştırma, İnsan Deneyimi, Çalışan Bağlılığı ve Ötesi

 • Pratik Yöntemlerle İçsel Motivasyon, Stres Yönetimi ve HR Yöneticilerine Özel Wellness Egzersiz Modelleri

yöntem:

-    Outdoor Meeting Açık Alanda Seminerler
-    Mini Çalıştay ve Atölyeler
-    Yaratıcı Drama ve Role Playing Workshopları
-    Oyunlaştırma ve İK Uygulamaları
-    Roundtable ve Akşam Brifingleri

 

program

1. gün
 

12.00 - 14.00 

- Kampa Transfer ve Yerleşme
- Brifing ve Tanışma
- Öğle Yemeği


14.00 - 18.00

- Serbest Zaman: Deniz, Doğa, Güneş ve Huzur Saatleri

18.00 - 21.00

- Workshop, Mini Gelişim Çalıştayı
- Akşam Yemeği
- Farkındalık Sohbetleri ve Geri Bildirim

2. gün
 

09.00 - 13.00

- Kahvaltı
- Workshop ve Outdoor Seminer

- Öğle Yemeği


13.00 - 18.00

- Tercihe Bağlı Kamp Dışı Aktiviteler:

A) Adrasan Suluada Tekne Turu
B) Likya - Gelidonya Trekking

C) Olimpos Serbest Zaman
 

18.00 - 21.00

- Workshop, Mini Gelişim Çalıştayı

- Akşam Yemeği

- Farkındalık Sohbetleri ve Geri Bildirim

3. gün

09.00 - 13.00

- Kahvaltı
- Workshop ve Outdoor Seminer

- Öğle Yemeği


13.00 - 18.00

- Tercihe Bağlı Kamp Dışı Aktiviteler:

A) Adrasan Suluada Tekne Turu
B) Likya - Gelidonya Trekking

C) Olimpos Serbest Zaman

18.00 - 21.00

- Workshop, Mini Gelişim Çalıştayı

- Akşam Yemeği

- Farkındalık Sohbetleri ve Geri Bildirim

4. gün

09.00 - 13.00

- Kahvaltı
- Workshop ve Outdoor Seminer

- Kapanış Kokteyli ve Sertifika Töreni

eğitmen biyografileri:

Derya Cihan Öksüzoğlu
İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitmen ve Profesyonel Koç, ACC, MA

Derya Cihan Öksüzoğlu Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Lisans derecesi ve Lancaster Üniversitesi (İngiltere) İnsan Kaynakları Gelişimi ve Danışmanlık Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Doktora öğrencisidir.

İnsan Kaynakları, Eğitim ve Organizasyonel Değişim & Gelişim alanlarında 15 yıllık iş deneyimine sahiptir. Türkiye ve Dubai’de, Arkas Holding ve Anadolu Grubu gibi kurumsal firmalarda, danışmanlık firmalarında ve aile şirketinde olmak üzere çok farklı kültür ve yapılardaki şirketlerde çalışmıştır.

 

Bahçeşehir Üniversitesi’nde ve MEF Üniversitesi’nde “Entelektüel Sermaye & Etkili Takım Yönetimi” ve “Örgütsel Davranış” dersleri vermiştir.

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı, ACC unvanlı profesyonel koçtur.

 

NLP (NeuroLinguistic Programming), Neo PI-R Kişilik Envanteri, A&DC Değerlendirme Merkezi Yetkili uygulayıcılarındandır. 2016 yılından bu yana İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitmen ve Profesyonel Koç olarak, çalışanların ve yöneticilerin daha verimli ve keyifli bir iş yaşamına sahip olmalarına destek olmaktadır.

Hülya Çizikman
Eğitim Yönetim Danışmanı, Kişisel Gelişim Koçu, Yazar, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Proje Yöneticisi
Uluslararası lojistik ve turizm sektörlerinde uzun yıllar çeşitli yönetim kademelerinde yer alan Çizikman, kurumsal hayata veda edip kendini çocuklarına ve kişisel gelişim konusunda etkin çeşitli felsefelerin uzmanlığına adamıştır.

Kendini bildi bileli ‘’BEN’’ lik keşif yolculuğuna çıkan Hülya Çızıkman, 15 yıllık profesyonel iş yaşamından sonra, yoga ve nefes teknikleri , yaşam koçluğu, kariyer koçluğu akreditasyon ve ihtisasları alarak, uygulayıcı / uygulatıcı olarak stres yönetimi, içsel motivasyon, meditasyon, wellness ve çeşitli farkındalık teknikleri ile kurumsal hayattan bir çok danışanına destek olmuştur.Bu alandaki uzmanlığında da 15 yıllık tecrübesini tamamlayarak hala ilk gün gibi tutku ve heyecanla paylaşımlarını sürdürmektedir.
 
Eğitim ve Yaşam danışmanı olarak amacı; bireylerin saklı gizli kalmış, potansiyellerini gölgede bırakan engelleri, kaygı ve korkuları ile yüzleştirmek, gizli potansiyellerini performansa dönüştürmektir. 
 
İlkesi ‘’Heyecan transferi"dir. Mottosu; "Heyecanlı olduğun ölçüde heyecanlandırırsın". Bu yüzdendir ki; heyecanını daima dorukta tutmanın sevinci ve bilinci ile işini aşk ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel eğitmen ve danışmanlık hayatı boyunca yüzlerce üst düzey yöneticiye, profesyonele ve her kademe beyaz yaka personele kendi potansiyellerini zirveye taşımaları konusunda rehberlik etmiştir. Hayattaki misyonu; eğitim danışmanlığı verdiği her platformda, katılımcılara kendi hayat enerjilerinin farkındalığını artırarak, bu enerjiyi performansa dönüştürmeleri konusunda öncülük ve koçluk yapmaktır. 
 
Bu güne kadar çeşitli sektörlerden üç yüz üzerinde  kurum ve kuruluşta konferans sunumları, seminerler ve eğitimler vermiştir. Bireysel ve grup koçluk seansları'da yapmaktadır. "KARİYER DOLMUŞU" isimli bir kitabı vardır. Doğmaya hazırlanan ikinci kitabı da yolda olup, düşündüğü isim "AKLIN NEREDE?" dir.
Nedim Saban
Tiyatro ve Sinema Sanatçısı, Learning by Doing Eğitim Yönetim Danışmanı, Yazar, Davranış Bilimleri Uzmanı

1986, New York Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü 1990 yılında bitirmiştir. Ayrıca, New York Üniversitesi’nde sinema ve televizyon eğitimi de almıştır. New York Üniversitesi’nde bitirme tezi olarak hazırladığı  oyunlarının rejisiyle, 950 rejisör arasından 3 kişiye verilen New York Theatre Workshop Reji Bursunu kazanmıştır. 

Tiyatroya, 12 yaşında  çocuk oyunları yazarak başlayan Nedim Saban’ın, bir çocuk oyunu Unesco tarafından Dünya Çocuk Yılında ödül almış ve İstanbul Belediyesi Şehir Tiyatrolarında sahnelenmiştir. 1982 yılında, 15 yaşında Beş Kafadarlar  Çocuk Tiyatrosu’nu kuran Saban, bu tiyatroda  yedi adet çocuk oyununun yazarlık, yönetmenlik, oyunculuk ve yapımcılığını üstlenmiştir.Türkiye’ye döndükten sonra, 1992 yılında Tiyatrokare’yi kurmuştur ve bu tiyatroda onlarca oyunda yönetmenlik, yapımcılık  ya da oyunculuk yapmış, en prestijli tiyatro ödüllerine layık görülmüştür.  Son olarak Ankara Tiyatro Festivali Yaşamboyu  Başarı Ödülü ve Yeni Tiyatro Dergisi Onur Ödülü’ne layık bulunmuştur.  Halen Tiyatrokare’nin genel sanat yönetmenliğini üstlenmektedir.

Nedim Saban’ın Tiyatrokare’de yönettiği  oyunlardan bazıları “Leyla’nın Evi” (Zülfü Livaneli), “Müziksiz Evin Konukları (Neil Simon), “Salı Ziyaretleri” (Jeff Baron), “Onca Yoksulluk Varken” (Romain Gary), Bahara Uyanış (Frank Wedekind), Ahududu (Joseph Kesselring), Zübük (Aziz Nesin),Şen Makas (Paul Portner),  oynadığı oyunlardan bazıları “Salaklar Sofrası”( Yöneten: Müşfik Kenter), “Polisin Müşterileri” (Yöneten: Burak Sergen), “İki Oda Bir Sinan” (Yöneten: Müjdat Gezen), “Üç Kadın Bir Çapkın” (Yöneten: Tunç Yalman)’dır. Ayrıca pek çok prodüksiyonun  yapımcılığını üstlenmiş,  Fransızca ya da İngilizce’den çevirisini yapmış, çocuk oyunları yazmış ve yönetmiştir. 

Televizyon dizilerinde  ATV’de sunulan  “İkinci Bahar”, TRT’de   “Nasıl Evde Kaldım”, da oynamış, yine TRT’de “İki Oda Bir Sinan” adlı dizinin yapımcılığını üstlenmiş ve  bu dizide çok sevilen Sinan rolünü oynamıştır. Halkın telefonla katıldığı “Dr. Stress”çok popüler olmuş ve 13 yıl boyunca sırasıyla ATV, Star TV, Kanal 6 ve TV 8’de ekrana gelmiştir. 2005 yılında TV 8’de danışman olarak da görev alan Nedim Saban, televizyonda  Kanal D için “Tartışma Büyüyor” adlı talk show ve ATV’de “Randevu” adlı yarışma programlarını da sunmuştur. Saban, televizyon ve tiyatro  için yeni projeler üzerine çalışmaktadır.  TRT’de “Nasıl Evde Kaldım”, da oynamış, yine TRT‘de “İki Oda Bir Sinan” adlı dizinin yapımcılığını üstlenmiş ve bu dizide çok sevilen Sinan rolünü oynamıştır. Bu başarılı dizi 2006 yılında tiyatro sahnesine taşınmış ve 150 kez perde açmıştır.

İngilizce ve Fransızca bilen Nedim Saban, çeşitli konservatuvarlarda okumuş, farklı deneyimlere sahip iki yüz elli genç arasından seçilen on kişilik bir grubun katkısıyla, günümüzün yoğun rekabet ortamındaki profesyoneller için tasarlanmış "learning by doing" metodunu kullanarak özel gelişim içerikleri hazırlamaktadır.

Pek çok üniversitede, bayi toplantıları ve sosyal amaçlı kulüplerde gerçekleştirdiği, tiyatro oyunları, doğaçlama ve yaratıcı drama teknikleri ile katılımcıların aktif olarak oyunlarda yer almalarını sağlayarak hem zamanın nasıl geçtiğini anlamayacakları hem de kişisel gelişimlerine katkı sağlayan Workshop'lar düzenlemektedir.

kamp kroki

Koala Bungalov Kamp

Olimpos / Antalya

Katılım Detayları

Program hazırlanan zaman planı kapsamında açık hava eğitim seminerleri, workshoplar ve egzersizlerle interaktif bir tasarımla kurgulanmıştır.

Program katılım bedeli 1.450 TL+KDV / kişi olup, tüm katılımcılara program sonunda BSP Group ve Wes Organizasyon / Wellness Executive Sessions katılım sertifikası tanzim edilecektir.

Tam pansiyon bungalov ağaç ev konaklama, kamp yeri ikram ve eğitim dökümantasyon, ekipman giderleri, üç öğün yemek / ara ikramlar / kokteyller ücrete dahildir. Bungalov evlerde her odada klima, banyo ve tuvalet mevcuttur

Hijyen ve sağlık önlemleri en üst seviyede planlanan ikram - konaklama organizasyonu ile çeşit ve yöresel zenginliği geniş menülerle kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, ara ikramlar ve içecek organizasyonu corona özelinde titizlilikle planlanmıştır. Konaklama, aktivite süreçlerinde de covid önlemleri ciddi bir disiplin esas alınmak suretiyle takip edilmektedir. Kullanımı öngörülen temas gerektiren tüm gıda, malzeme, ürün ve gereçler tek kullanımlık ve / veya kişiye özel ambalajında teslim edilecektir.
 

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan kişisel gelişim kampımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Menü harici alkollü içecekler ve extra yiyecekler, serbest zamanda kamp dışı gerçekleşen organizasyon aktivite ve turistik geziler ücrete dahil değildir. Kamp sınırları dahili tüm organizasyon ve tam pansiyon konaklama katılım ücretine dahildir. 

Bungalov odalar çift kişilik olup, tek katılımlarla eşleştirme yapılmaktadır. Single konaklama talep edilmesi halinde oda fiyat farkı uygulaması olarak gece bazında 200 TL fiyatlandırılmaktadır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 15 Eylül tarihine kadar erken kayıt indirimi olarak %10, 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORMU

 


 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız, ödeme dekontu ile kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Kayıt öncelik sıralaması ile sağlanmaktadır.

 

Mesaj Yazmak İçin
Lütfen Tıklayınız

organizasyon:

"WES executive sessions bir BSP GROUP markasıdır"

0530 281 09 66 - 0530 281 09 88

info@wesorganizasyon.com

 • LinkedIn Sosyal Simge
 • Heyecan Sosyal Simge
 • Instagram Sosyal Simge
 • Facebook Sosyal Simge