top of page

CoreTeamTalks 2021 WebSummit

III. COST REDUCTION STRATEGIES

INTERNATIONAL WEB SUMMIT

BEST PRACTICES & SUCCESSFUL APPLICATIONS

September 18th / 18 Eylül
10.00 - 16.00 PM / Web Summit

Speakers:

•    Tim Lawson, MBA // Lawson Consulting / Director / London, UK 
•    Hubert Vaughan, Ph.D. // China Management Science Society / Guiyang Big-Data Industries Association / China
•    Gorki Benito // FP&A / Cost Efficiencies / Remote Management / Finance Transformation / M&A / Multi-Culture / Budgeting and Forecasting / Strategic Plan / Flexibility / Uncertain Scenarios Management / Florida, United States
•    Luca De Rosa // Partner Presso Expense Reduction Analysts / Rome, Italy

•    Richard Saporito // RPS Savings Consultants / New Hampshire, United States
•    Guner Gursoy, Ph.D. // Vice Rector, Okan University

•    Semih Çelik // Strategic Management Consultant / Economist
•    Ergün Koru // Türk Traktör / Cost Improvement Manager

Cost Reduction is an unprecedented way to boost your competitive edge in order to survive and ensure sustainable improvement in your corporation.

 

Reduce our costs on behalf of the many studies, and proven methods and systems have become a follower another applications , tried to implement our costs up to certain levels, factors that make up the cost of downloading with a different perspective and our customers impact of these really difficult concept, from time to time  we hear and to act with the cost plus a tool to interfere with some of successful implementations, whereas we chose to analyze the determining factors, finding the elements of the future editing, removing all the success stories, lessons are held the second plan, a proven systems that companies are concentrating on a few points .. 


Our program has been designed to utilize advanced models in order to scrutinize the criteria of cost reduction and high efficiency in all corporate functions from manufacturing to distribution, from workforce to CRM; and intended to serve a model by that design. Providing different perspectives and examples, our guest speakers shall talk about the current point attained through those cost reduction implementations within global industrial environments, and share a wide range of practical information with the participants in our cases.

Hayatta kalmanın ve şirketinizde sürdürülebilir gelişmeyi sağlayarak rekabet gücünüzü arttırmanın yegane yoludur Cost Reduction. 

 

Maliyetlerimizi düşürmek adına bir çok çalışmanın , yöntemin ve başarısı kanıtlanmış sistemlerin takipçisi olduk ve uygulamaya çalıştık lakin maliyetlerimiz belirli seviyelere kadar indirmeyi başarsakta  farklı bir bakış açısı ile maliyetleri oluşturan faktörler ile bunların gerçekte bize ve müşterimize etkileri konusunda ortaya net ve ölçülebilir bir kavram koymak zorlaştı, zaman zaman okuduklarımız ve duyduklarımız ile hareket etmeyi maliyetlerimize bir araç ile müdahele etmeyi tercih ettik. Oysa ki belli bir strateji ile analiz etmek, faktörleri belirlemek, elementleri bulmak ,geleceği kurgulamak, başarı öykülerinde ders çıkartmak hep ikinci planda tutulmuş olup, odaklandığımız noktalar görünür birkaç firmada kendini kanıtlamış sistemlerdi..  


Programımız üretimden dağıtıma, insan gücünden müşteri ilişkileri yönetimine tüm işletme fonksiyonlarında maliyet düşürme ve yüksek verim alma kriterlerini ileri modellerle irdelemek ve emsal sağlamak amaçlı tasarlanmıştır. Konuşmacılarımız global sanayi çevrelerinde Cost Reduction uygulamalarının geldiği son noktayı farklı perspektifler ve örneklerle katılımcılarımıza aktaracaklar, uygulanabilir pratik bilgi paylaşımlarında bulunacaklardır.

 

Key Topics

•    Cost Reduction Strategies / MALİYET DÜŞÜRME STRATEJİLERİ
•    Cost & Efficiency / MALİYET VE VERİMLİLİK
•    Cost & Digital Transformation / MALİYET VE DİJİTAL TRANSFORMASYON
•    Cost & Supply Chain / MALİYET VE TEDARİK ZİNCİRİ
•    Cost & Production / Services / MALİYET VE ÜRETİM / HİZMET
•    Cost & Quality / MALİYET VE KALİTE
•    Cost & Corporate Governance / MALİYET VE KURUMSAL YÖNETİM
•    Cost & Finance / MALİYET VE FİNANSAL YÖNETİM
•    Cost & Human Resources / MALİYET VE İNSAN KAYNAĞI
•    Cost Control Systems / MALİYET KONTROL SİSTEMLERİ
•    Cost Management / MALİYET YÖNETİMİ
•    BEST PRACTICES & SUCCESSFUL APPLICATIONS

-Maliyet Düşürmede Değişen Trendler

-Sürdürülebilir Maliyet Yönetimi

-Yeni Bir Dünya, Yeni Pazarlar, Rekabet ve Maliyet Politikaları

-İşletmeler Varoluşlarını Seçimleriyle Belirlerler…

-Maliyet Liderliği

-Yaratıcı Maliyet Yönetimi Uygulamaları, Dünya Çapında En İyi Başarı Hikayeleri

-Uygulanabilir Maliyet Azaltma Stratejileri? Nereden Başlamalı, Nasıl Yol Almalı?

-Maliyet Düşürme Teknikleri ve En Etkin Süreç Yönetim Modelleri

-Maliyet Düşürme Teknikleri İle Maliyeti Oluşturan Ana Kategorilerde Uluslararası Şirketlerin Uygulamaları Nelerdir?

WhatsApp Image 2020-11-15 at 16.33.58 (1
depo6.PNG
fav3.jpg
IMG_20200909_100212.jpg

Katılım Detayları

Program katılım bedeli: 450 TL / kişi olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. Ücrete %18KDV dahil değildir.

Zirve sunum kitleri ve katılım sertifikaları ücrete dahildir.

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

ONLINE KAYIT FORMU

 

 

 

Katılımınızın Fiziki mi yoksa Online katılım mı olduğunu belirtmenizi rica ederiz.
 
Katılım için kayıt formumuzu eksiksiz doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

seminerler (16).png
Banka Hesap Bilgilerimiz
BSP GROUP KİŞİSEL GELİŞİM DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ
GARANTİ BBVA
Hesap No.    6290285
IBAN    TR36 0006 2000 7460 0006 2902 85
bottom of page