WesCoreTeamTalks
Yüzyüze ve Online İletişimde Etkili İfade, Beden Dili ve
Topluluklara Başarılı Hitabet Sunum Teknikleri

20 Ağustos / 10.00 - 16.00 / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

Sunum:
Cora Monique Mc Dougle 
cora moniq.jpg

İçerik:

1) Yüzyüze ve Online İletişimde Etkili İfade: 
- Etkin Dinleme
- Güçlü ve Doğru Soru

2) Beden Dili
- Düşünce Dili Kurgularken kendini ele verir. Dili okumayı bilen, düşünceleri de okuyabilir. 
Dili okumayı öğrenmek istemez misiniz?

3) Başarılı Sunum Teknikleri
- İyi bir Sunum İştah Kabartır!

- Tıklıyorum; Öyleyse Varım!

4) Case Study

Konuşmacı Biyografisi:

cora moniq.jpg

1977 Almanya doğumluyum. Lise öğrenimimi Özel Dost ve Bilgi Lisesin’de tamamladıktan sonra Montgomery College, Halkla İlişkiler Üniversitesini bitirdim. 24 yıldır üst  düzey yönetici asistanı olarak, Finans, inşaat ve Perkande sektörlerinde çalıştım. Üst düzey yönetici asistanı olarak çalıştığım süreçte hem kurumsal hayattaki gelişimime katkı sağlamak hem de bireysel farkındalıklarımı arttırmak için 2022 yılında koçluk eğitimlerine başladım. Koçluk eğitimlerinde edindiğim bilgiler, yeni insanlar tanıyarak seanslar ile kazandığım tecrübeler koçluk mesleğine olan merakımı daha da arttırdı. 

Hizmet verdiğim başlıca alanlar arasında; “Bireysel Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu ve Takım Koçluğu” yer almaktadır. Aynı zamanda müşterilerimin ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda, bilgi ile farkındalığın daha hızlı geliştiği inancıyla ”Beden Dili ve Mimik Eğitimi, Üst Düzey Yönetici Asistanlığı ve Zor İnsanlarla Başa çıkabilme” gibi başlıklarda bireysel ve grup eğitimleri vermekteyim. 

Azme, gelişime, yeniliklere açık olmaya, samimiyete ve sevgiye değer veren biriyim. Dokunduğum insanların hayatlarındaki muhteşem değişimlere şahit olmak, sahip olduğum koçluk potansiyelimi insanlarla paylaşabilmek benim hayat amacım. Araştırmaya, gelişmeye, öğrenmeye ve paylaşmaya devam ediyorum ve var olduğum sürece de devam etmek arzusundayım.

Katılım Detayları

​Program kişi katılım bedeli: 750 TL+ KDV %18 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.