WesCoreTeamTalks
Kısıtlı Şartlar Altında Şirketlerde Performans İyileştirmesi 

14 Eylül / 10.00 - 16.00 / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

Sunum:
Utkan Uluçay
WhatsApp Image 2022-07-27 at 14.01.33.jpeg

Şirketinizin finansal - operasyonel sonuçlarından memnun musunuz? 
Sevkiyatlarınızda gecikmeler var mı? Şirketinizde stoklar artıyor mu? 
Artan stoklara rağmen üretimde malzeme eksikleri nedeniyle aksamalar var mı?
Mağazacılıkta ürün yokluğu nedeniyle satış kayıpları yaşıyor musunuz? 
Daha çok çalıştığınız halde daha iyi sonuçlar almakta zorlanıyor musunuz?
Daha pahalı tahmin yazılımları, ERP uygulamaları, daha çok otomasyon, daha çok IT sarmalına kapıldınız mı?
İhtiyaçlarınız çok ama bütçeniz, kapasiteniz, pazar payınız, teknik-idari kadrolarınız, zamanınız, …  kısıtlı. Bu şartlar altında odaklanmalısınız, olanaklarınızı doğru konulara doğru şekilde seferber etmelisiniz. 
Bu noktada  sektörünüz ne olursa olsun 
•    Size rekabet avantajı kazandıracak
•    Kısıtlı şartlarda yüksek performans sonuçları yaratacak
•    Üstelik bunu yüksek bir yatırım yapmadan gerçekleştirecek 
•    Ve işinizi büyütecek çözümleri öğrenmek istemez misiniz?

Bu eğitim “Kral çıplak!” diyebilen, işe yönelik paradigmalarını değiştirebilecek kadar cesur vizyonerler içindir.
Bu eğitim Matrix filmindeki kırmızı haptır, hapı yuttuğunuzda gözünüz açılacaktır. 
“Açılmamış kanatların büyüklüğü bilinemez.” 
Hazır mısınız ? Sizi de bekliyoruz…

Konuşmacı Biyografisi:

Biodata: Utkan Uluçay

Ankara Fen Lisesi, ODTU End. Müh. (lisans), TCZB Bankacılık Okulu (Sertifika), Çukurova Ünv. End. Y. Müh. (Yüksek Lisans) mezunudur. ABD merkezli kurumlarda çevrimiçi-sınav-proje teslimli ISCEA – Certified Demand Driven Planner, TOCICO Basic / Fundamentals Exams Achievement, TOCICO Supply Chain Logistics Practitioner Certificate, TOCICO Supply Chain Logistics Implementer Certificate, TOCICO Finance & Measures Practitioner Certificate programlarını ve İsrail’de Goldratt Consulting House – TOC4EFC Certificate programlarını tamamlamıştır. Muhasebe görgüsü için Saylor Academy Financial Accounting ve Managerial Accounting derslerini çevrimiçi almıştır.
TÜBİTAK Mentorudur, 2014 senesinde LODER-MTSO IV. Ulusal Lojistik Proje Yarışması Bireysel Birincilik ödülü almıştır, E.M.Goldratt’ın Isn’t It Obvious kitap tercümesini “Şimdi Anladım!” adıyla yapmıştır.
30+ yıl iş tecrübesi vardır, 1970 doğumlu, iki çocuk babası ve Vespa sevdalısıdır.

Katılım Detayları

​Program kişi katılım bedeli: 750 TL+ KDV %18 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.