Metaverse Dünyasında
Mindfulness ile İş ve Yaşam Sanatı
Sunum: Haluk Otman

17 Kasım 2022 / 10.00 - 16.00  / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

Bilinçli farkındalığınızın iş ve özel yaşamınızda bir güç çarpanına dönüşmesini garantileyin.
Başarı kavramının ve motivasyonunun mercek altına alınacağı bu benzersiz oturumda;İş ve yaşamınızın başarısını, kalitesini ve hazzını belirleyengizli kalmış yönleri çok farklı bakış açıları ile ele alacağız.
Doğum şeklinizden içine doğduğunuz ailenizin size olan etkilerine, duygu kalitenizden düşünce derinliklerinize, hayattaki gerçek misyonunuzdan, gücünüzün saklı olduğu karanlık tarafınız ile tanışmanıza kadar kısacası sizi siz yapan her şeye dair çarpıcı ve şaşırtıcı bir deneyime hazır olun.
Haluk Otman’ın tanımı ile; 
Mindfulness, gerçekte kim olduğunuzun bilgisini, yaşadığınız hayatı ve anı, etrafınızda gerçekleşenleri oldukları gibi fark etmek ve anlamak ve daha da ötesi dönüştürmek anlamına geliyor. Duygu ve düşüncelerinizin kaynaklarını ve hedefleri, vücudunuzun bilgeliğini, kısacası hayatınızda siz olarak gerçekleşenleri anlamak ve dönüştürmekten bahsediyoruz.
Metaworls dünyasına geçmenin eşiğinde gerçek olduğunu düşündüğünüz benlik algınızın da toplum tarafından sizin adınıza oluşturulmuş avatar olduğunu fark edeceğiniz bu oturumun ardından bundan sonraki hayatınız sosyal, özel, iş ve kariyer anlamında yepyeni ufuklara kavuşacağına emin olabilirsiniz.
Metaworls ve minefulness kavramlarının hibrit bir yaşam felsefesi kapsamında ele alındığı bu farkındalık ile başarının hazzı ve kendinizden memnun olma duygusu ile tanışacaksınız.

DSCF3120.jpg

İçerik:

•    Ben algısı ve tasarımı
•    Sosyolojiden felsefeye toplumsal algı, ilerleme ve ben algısı
•    Doğum biçimi
•    Karakter, benlik, kişilik
•    Saygı ve sevginin iş ve özel hayattaki yansımaları
•    İyi insan olma travması
•    Türk çekirdek aile yapısı
•    Benliğimizi oluşturan akut ve kronik travmalar
•    Duygusal esneklik
•    Kendiniz ile temasa geçmek ve kabul etmek
•    Bu ben ne işe yarar?
•    Doğru, gerçek ve hakikat
•    Bizi yöneten psikolojik karakterlerimiz
•    Çabalamak yerine olmak / Olma sanatı
•    Duygusal ve eylemsel avatar kimliklerimiz
•    Toksik duygu, düşünce ve ilişkiler
•    İyi, kötü, çirkin
•    Hayatın tek anlamı
•    Karanlık tarafın keşfi
•    Fark etmek, farkındalık ve bilinçli farkındalığın nüansları ve güç çarpanı etkisi
•    Evden işe gitmek mi işten eve gelmek mi?
•    Bedensel farkındalık / yokluk algımız

Sunum: Haluk Otman

1976 yılında İstanbul’da doğdu. 2000 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümünü bitirdi. Yurtiçi ve yurtdışı mimari ve uygulama projelerinde yer aldı.

Çocukluk yıllarında annesinin rehabilitasyon bölümünde çalıştığı Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde geçirdiği zamanların ve gözlemlerinin etkisi ile şekillenen insan zihni ve davranışları konusundaki derin merakını uzmanlık seviyesine taşımak adına iç mimarlık mesleğini erken yıllarda bırakarak ‘’beden-zihin-ruh’’ felsefesi gereğince ilk etapta doğal terapiler alanında yurtiçi ve yurtdışındaki değerli eğitmenlerden psikosomatik omurga problemleri, beden mekaniği, bedensel psikoloji, kleanter psikolojisi ve ergonomisi, Uzakdoğu terapi teknikleri master eğitimlerini aldı. Bu konuda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı usta öğretici titri ile eğitim çalışmaları gerçekleştirerek yüzlerce başarılı terapist yetiştirdi, eğitim akademilerinde müdürlük, eğitmenlik ve terapi merkezlerine danışmanlık hizmeti verdi. Farklı ekolleri bir araya getirdiği ‘’ruhsal dokunuş terapisi’’ adlı uygulamasını tescilleterek ülkemize kazandırdı.

Yine bu dönemlerde çalışmalarını zihinsel ve duygusal alanlarda geliştirerek çeşitli enstitü ve eğitim merkezlerinde kişisel gelişim, oyun tabanlı öğrenme, NLP, koçluk, felsefe ve psikoloji eğitimleri alan Haluk Otman Milli Eğitim Bakanlığı’nca verilen ‘’Kişisel Gelişim ve İletişim Uzmanı’’ diplomalarına da sahiptir.

Türk insanının duygusal ve düşünsel altyapılarına göre şekillendirerek tescillendirdiği ‘Çalışan memnuniyeti merkezli kalite yönetimi’ konsepti kapsamında farklı alanlardaki özel sektör ve kamu kuruluşlarında sayısız eğitim ve danışmanlık hizmetlerini yerine getirmiştir.

Hizmetlerinin yanında ikinci lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi sosyoloji bölümünde sürdürmektedir.

Haluk Otman çalışmalarını doğal terapiler, kişisel gelişim ve kurumsal gelişim konuları başlığı altında seans, atölye, konuşmacılık, eğitim, oryantasyon ve danışmanlık hizmetleri şeklinde gerçekleştirmektedir.

Yıllardır sürdürdüğü oyun tabanlı eğitim, tango, paraşüt, doğal terapiler konularındaki lisanslı eğitmenlik tecrübelerini ve mimarlık, fotoğraf, sanat, zeka oyunları altyapılarını aynı potada eriterek oluşturduğu tüm bu çalışmalar ile bireylerin hayatlarındaki her alanda arzu ettikleri memnuniyet ve başarılarının garanti altına alınmasını hedeflemektedir.

Katılım Detayları

Program kişi katılım bedeli: 950 TL+ KDV %18 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

​​

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.