II. Olimpos Bungalov Wellness Camp

2 - 3 - 4 Ekim (Üç Gün, İki Gece, Konforlu Bungalov Ev Konaklamalı, Tam Pansiyon= 1.150 TL+KDV)
 
Kaygılarınızı, Korkularınızı ve Dertlerinizi alıp gelin!
Birlikte denize atalım...
 
Steril ve Hijyenin Ötesinde, Yemyeşil Ağaçlarla Masmavi Denizin Birleştiği Doğa'da
Antalya OLİMPOS'ta, 
İçsel Motivasyon Kampı, 
Huzur, Mutluluk, Sağlık Odaklı Terapi ve Gelişim Programları, 

Binlerce duygunun havada uçuşup durduğu bir süreç yaşıyoruz. Hem birleştirici, hem ayrıştırıcı, kaygı ve korku dolu, değer yargılarımızın değiştiği, hiç bilmediğimiz zor bir dönemden geçiyoruz.

Negatif duyguları tedbir beklentilerimiz için bir araç olarak görmemeye, bizi ele geçirmemesine çabalıyor bu günleri algılarımızda, sağlık, mutluluk ve huzur dolu gelecek planlarımız için bir es, bir dinlence, durulma fırsatı olarak konumlandırmaya çabalıyoruz.

 

Bu süreci etkili bir GELİŞİM ve FARKINDALIK ZAMANI olarak görelim mi? 

 

Böyle zamanlar, değerlerimizi ve olmazsa olmazlarımızı fark edebileceğimiz zamanlardır. Hiç bir şeyin eskisi gibi olmayacağı gerçeği ile her geçen gün motivasyon konusunda zorlandığımız bir dönemi, yine yeniden, iç sesimiz ve enerjimize olan farkındalık gücümüzle atlatabiliriz.

SAĞLIK - HUZUR ve MUTLULUK kavram üçlüsünü betimlemek adına, içsel motivasyonumuzu nasıl daha dirençli hale getirebileceğimizi deneyimleyerek, davranış bilimi uzmanlarımızın tarz ve pratikleri ile kişisel gelişimimize uzun süre katkı sağlayacağına inandığımız bir kamp programı hazırladık size.

 

Olimpos'da, Corona özelinde steril ve konforlu Bungalov Ağaç Evlerde (her odada klima, banyo ve tuvalet mevcuttur) kısıtlı kontenjanla konaklamalı, yeşil ve mavinin en güzel tonlarında, doğa'nın çam kokulu nefesinini derin derin solurken, kişisel gelişim uzmanlarımızın dolu dolu hazırladığı programa katılabilirsiniz: 

 

- Tüm dünyada kabul görmüş içsel motivasyon ve iyileştirici felsefelerin pratik uygulamaları ile yaşayarak deneyimleyeceğimiz motivasyonel gelişim programları, 

 

- Sanatla, müzikle, dansla ve çeşitli egzersizlerle pekiştirilmiş meditasyon ve terapi atölyeleri,

 

- Yoga, dans, deniz, nefes egzersizleri ile sağlık ritüelleri ve bedensel disiplin programları

 

- Varoluşçu felsefe açısı ile hayata bakış olgunluğumuzu geliştirecek uzman oturumları ve motivasyon sohbetleri
 

Programın Kazanımları:

 • Ruh, beden, zihin senkronizasyonu kazandırmak 

 • İçsel motivasyon ve wellness gelişimi

 • Stres ve gerginliği azaltmak

 • Duygusal dayanıklılığı artırmak,

 • Tükenmişlik hissini ve umutsuzluğu yok etmek 

 • Anksiyeteyi, bağımlılıkları, kaygıları ve öfkeyi kontrol altına alabilmek

 • Empati ve şefkat duygusunu geliştirmek

 • Zihinsel ve bedensel bağışıklık sistemini güçlendirme bilinci

 • Odaklanmada artış sağlamak

 • Yaşam bakış açınıza farklı perspektiflerden olumlama ile bakabilmek

 • Hem kendimizle hem de çevremizle daha iyi ilişkiler kurmamızı sağlamak

 • Hayat kalitemizi ve dengemizi geliştirmek için eyleme en müsait atmosfer ve pozisyonda kalabilmek

kamp ve etkinlik detayları

1. gün
 

Öğleden Önce
- Kampa transfer ve yerleşme
- Tanışma ve hoşgeldin kokteyli
- Öğle Yemeği


Öğleden Sonra
- Kişisel gelişim ve içsel motivasyon atölyeleri
- Deniz, güneş ve huzur saatleri
- Akşam Yemeği
- Farkındalık Sohbetleri ve geri bildirim

2. gün
 

Öğleden Önce
- Kahvaltı
- Kişisel gelişim ve içsel motivasyon atölyeleri
- Öğle Yemeği


Öğleden Sonra
A) İsteğe bağlı kamp dışı aktiviteler
B) Yoga ve Meditasyon çalışmaları
- Akşam Yemeği
- Farkındalık Sohbetleri ve geri bildirim
 
3. gün


Öğleden Önce
- Kahvaltı
- Kapanış seminerleri ve sertifika töreni
- Veda Kokteyli
- Kamptan ayrılış ve serbest zaman aktiviteleri

 

program yönetimi

* Kamp kişisel gelişim, yaşam koçu ve corporate wellnes uzmanları olan 3 kişilik danışman ekip yönetiminde seyredecektir. Yoğunluğa bağlı uzman kadro ekip sayısı artabilir.

Hülya Çizikman
Proje Lideri, Yaşam ve Yönetim Danışmanı, Kişisel Gelişim Koçu, Yazar, Davranış Bilimleri Uzmanı ve Eğitim Yöneticisi
Uluslararası lojistik ve turizm sektörlerinde uzun yıllar çeşitli yönetim kademelerinde yer alan Çizikman, kurumsal hayata veda edip kendini çocuklarına ve kişisel gelişim konusunda etkin çeşitli felsefelerin uzmanlığına adamıştır.

Kendini bildi bileli ‘’BEN’’ lik keşif yolculuğuna çıkan Hülya Çızıkman, 15 yıllık profesyonel iş yaşamından sonra, yoga ve nefes teknikleri , yaşam koçluğu, kariyer koçluğu akreditasyon ve ihtisasları alarak, uygulayıcı / uygulatıcı olarak stres yönetimi, içsel motivasyon, meditasyon, wellness ve çeşitli farkındalık teknikleri ile kurumsal hayattan bir çok danışanına destek olmuştur.Bu alandaki uzmanlığında da 15 yıllık tecrübesini tamamlayarak hala ilk gün gibi tutku ve heyecanla paylaşımlarını sürdürmektedir.
 
Eğitim ve Yaşam danışmanı olarak amacı; bireylerin saklı gizli kalmış, potansiyellerini gölgede bırakan engelleri, kaygı ve korkuları ile yüzleştirmek, gizli potansiyellerini performansa dönüştürmektir. 
 
İlkesi ‘’Heyecan transferi"dir. Mottosu; "Heyecanlı olduğun ölçüde heyecanlandırırsın". Bu yüzdendir ki; heyecanını daima dorukta tutmanın sevinci ve bilinci ile işini aşk ile gerçekleştirmektedir. Profesyonel eğitmen ve danışmanlık hayatı boyunca yüzlerce üst düzey yöneticiye, profesyonele ve her kademe beyaz yaka personele kendi potansiyellerini zirveye taşımaları konusunda rehberlik etmiştir. Hayattaki misyonu; eğitim danışmanlığı verdiği her platformda, katılımcılara kendi hayat enerjilerinin farkındalığını artırarak, bu enerjiyi performansa dönüştürmeleri konusunda öncülük ve koçluk yapmaktır. 
 
Bu güne kadar çeşitli sektörlerden üç yüz üzerinde  kurum ve kuruluşta konferans sunumları, seminerler ve eğitimler vermiştir. Bireysel ve grup koçluk seansları'da yapmaktadır. "KARİYER DOLMUŞU" isimli bir kitabı vardır. Doğmaya hazırlanan ikinci kitabı da yolda olup, düşündüğü isim "AKLIN NEREDE?" dir.

kamp kroki

Koala Bungalov Kamp

Olimpos / Antalya

Katılım Detayları

Program hazırlanan zaman planı kapsamında kişisel gelişim seminerleri, workshop oturumları, vizyon ve farkındalık sohbetleri, eğitim aktivite ve egzersizleri, içsel motivasyon, meditasyon / yoga çalışmaları / wellness atölye çalışmaları ile interaktif bir tasarımla kurgulanmıştır.

Program katılım bedeli 1.150 TL+KDV / kişi olup, tüm katılımcılara program sonunda BSP Group ve Wes Organizasyon / Wellness Executive Sessions katılım sertifikası tanzim edilecektir.

Tam pansiyon bungalov ağaç ev konaklama, kamp yeri ikram ve eğitim dökümantasyon, ekipman giderleri, üç öğün yemek / ara ikramlar / kokteyller ücrete dahildir. Bungalov evlerde her odada klima, banyo ve tuvalet mevcuttur

Hijyen ve sağlık önlemleri en üst seviyede planlanan ikram - konaklama organizasyonu ile çeşit ve yöresel zenginliği geniş menülerle kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri, ara ikramlar ve içecek organizasyonu corona özelinde titizlilikle planlanmıştır. Konaklama, aktivite süreçlerinde de covid önlemleri ciddi bir disiplin esas alınmak suretiyle takip edilmektedir. Kullanımı öngörülen temas gerektiren tüm gıda, malzeme, ürün ve gereçler tek kullanımlık ve / veya kişiye özel ambalajında teslim edilecektir.
 

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan kişisel gelişim kampımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Menü harici alkollü içecekler ve extra yiyecekler, serbest zamanda kamp dışı gerçekleşen organizasyon aktivite ve turistik geziler ücrete dahil değildir. Kamp sınırları dahili tüm organizasyon ve tam pansiyon konaklama katılım ücretine dahildir. 

Bungalov odalar çift kişilik olup, tek katılımlarla eşleştirme yapılmaktadır. Single konaklama talep edilmesi halinde oda fiyat farkı uygulaması olarak gece bazında 200 TL fiyatlandırılmaktadır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 15 Eylül tarihine kadar erken kayıt indirimi olarak %10, 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORMU

 


 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız, ödeme dekontu ile kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Kayıt öncelik sıralaması ile sağlanmaktadır.

 

Mesaj Yazmak İçin
Lütfen Tıklayınız

organizasyon:

"WES executive sessions bir BSP GROUP markasıdır"

0530 281 09 66 - 0530 281 09 88

info@wesorganizasyon.com

 • LinkedIn Sosyal Simge
 • Heyecan Sosyal Simge
 • Instagram Sosyal Simge
 • Facebook Sosyal Simge