top of page

Derya Cihan Öksüzoğlu ile

Stratejik İnsan Kaynakları Sertifika Programı

Hibrit: Hem Açık Havada Fiziki / Hem Online Katılımla 

6 Mart / 10.00 - 16.00 / Kayıkhane Teras Yarı Açık Kış Bahçesi / Moda  
Corona Tedbirleri Özelinde, Açık Hava'da
Hem FİZİKSEL KATILIMA Hem de ONLINE KATILIMA AÇIK HİBRİT ETKİNLİK

Kapsam:

Günümüzün zorlu iş dünyasında ayakta kalabilmek için hissedarlar, yöneticiler ve müşteriler İnsan Kaynaklarından daha yüksek bir katma değer bekliyor. Bu katma değerin en önemli kısmını ise Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi oluşturuyor.  Artık İK’cının sadece iş stratejisine göre İK stratejisi ve uygulamaları geliştirmesi yetmiyor, iş stratejisinin kurgulanmasına da destek olması gerekiyor. Diyebiliriz ki İK’cılar için stratejik olmak, en kritik yetkinliklerden biri haline geldi.

Bu etkinlikte,

-       Stratejik İnsan Kaynakları Yönetimi nedir? Neden önemlidir?

-       Mevcut durumda bir İK’cı olarak ne kadar stratejik yönetim yapıyorsunuz?

-       İK’cılar strateji yönetimi yetkinliğini nasıl elde edebilir?

-       Pandemi, Endüstri 4.0 ve dijitalleşme dikkate alınarak İK alt fonksiyonlarının stratejik yönetimi için neler yapılabilir?

-       Kendi kurumunuz özelinde Stratejik İK olma yolunda uygulama planınız ne olabilir?

Etkinliğimizde, birebir ve grup çalışmaları, Türkiye ve dünyadan stratejik İK yönetimi örnekler, bilimsel araştırmalar, hikayeler, kişisel değerlendirmeler kullanılacaktır.

Etkinliğimize; stratejik yönetim yetkinliğini geliştirmek ve kendini ve departmanını çalıştığı kurum içinde daha stratejik olarak konumlandırmak isteyen tüm İK çalışanları ve yöneticileri katılabilir. 

WhatsApp Image 2020-11-15 at 16.31.01 (3
WhatsApp Image 2020-10-08 at 21.23.17 (1
fav3.jpg

Sunum:

WhatsApp Image 2020-09-01 at 17.44.54.jp
Derya Cihan Öksüzoğlu
İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitmen ve Profesyonel Koç, ACC, MA

Derya Cihan Öksüzoğlu Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Lisans derecesi ve Lancaster Üniversitesi (İngiltere) İnsan Kaynakları Gelişimi ve Danışmanlık Yüksek Lisans derecesine sahiptir. Yıldız Teknik Üniversitesi’nde İşletme Doktora öğrencisidir.

İnsan Kaynakları, Eğitim ve Organizasyonel Değişim & Gelişim alanlarında 15 yıllık iş deneyimine sahiptir. Türkiye ve Dubai’de, Arkas Holding ve Anadolu Grubu gibi kurumsal firmalarda, danışmanlık firmalarında ve aile şirketinde olmak üzere çok farklı kültür ve yapılardaki şirketlerde çalışmıştır.

 

Bahçeşehir Üniversitesi’nde ve MEF Üniversitesi’nde “Entelektüel Sermaye & Etkili Takım Yönetimi” ve “Örgütsel Davranış” dersleri vermiştir.

ICF (Uluslararası Koçluk Federasyonu) onaylı, ACC unvanlı profesyonel koçtur.

 

NLP (NeuroLinguistic Programming), Neo PI-R Kişilik Envanteri, A&DC Değerlendirme Merkezi Yetkili uygulayıcılarındandır. 2016 yılından bu yana İnsan Kaynakları Danışmanı, Eğitmen ve Profesyonel Koç olarak, çalışanların ve yöneticilerin daha verimli ve keyifli bir iş yaşamına sahip olmalarına destek olmaktadır.

Katılım Detayları

Program Yarı Açık Havada Kış Bahçesi konseptiyle interaktif bir tasarımla kurgulanmıştır. Programa Fiziki katılım sağlanabileceği gibi Online olarak da Zoom üzerinden katılım olabilecektir.

Program katılım bedeli:

Fiziki Katılımlarda 850 TL / kişi + KDV

Online Katılımlarda 450 TL / kişi + KDV olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 

Fiziki katılımlarda Program organizasyonu, kahve araları, öğle yemekleri, ara ikramlar eğitim dökümantasyonları ve katılım sertifikaları ücrete dahildir. Online katılımlarda ise eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları ücrete dahildir.

Etkinlik sürecinde covid önlemleri ciddi bir disiplin esas alınmak suretiyle takip edilmektedir. Kullanımı öngörülen temas gerektiren tüm gıda, malzeme, ürün ve gereçler tek kullanımlık ve / veya kişiye özel ambalajında teslim edilecektir.
 

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

Katılımınızın Fiziki mi yoksa Online katılım mı olduğunu belirtmenizi rica ederiz.
 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

bottom of page