top of page

Merve Altındoğan ile
Uygulamalarla Ücret Yönetimi Eğitimi

17 Nisan 2023 / 10.00 - 16.00 / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

İçerik:

İnsan kaynakları yönetiminin ücret yönetimi fonksiyonunun amacı, işletme içerisinde ödenecek ücret düzeyinin saptanması, ücret yapısınının oluşturulması ve bu iki süreç bağlamında işgörenlere ödenecek ücretin belirlenmesidir.


Ücret yönetimi, ücretlendirmede diğer tüm insan kaynakları yönetimi fonksiyonlarından faydalanmakla birlikte, hem bu fonksiyonlarla hem de işletme içi ve dışı çevrelerle en çok ilişkisi olan fonksiyondur.

İhtiyaçların ve işgücü yapısının değişimine bağlı olarak sürekli geliştirilen ücret sistemleri ise, günümüz iş dünyasında sahip olduğu insan kaynağını elinde tutmak ve varolan insan kaynağı ile daha da ileriye yürümek isteyen işletmeler için gerekli ve vazgeçilmez bir süreçtir. 

Konu Başlıkları:

 

Ücret Yönetimi
İyi Bir Ücret Sisteminin Özellikleri;
Ücret Yönetiminin Amaçları
Ücretlendirmede İzlenmesi Gereken İlkeler
Ücret Düzeyini Etkileyen Unsurlar
Ücret Sistemleri
Ücret Çeşitleri
Ücret Sisteminin Kurulmasının Önemi
Ücret Araştırmasının Yapılması
Ücretin İşverene Maliyeti
Personel Bütçesinin Hazırlanması
Ücret Politikaları
Önder Ücret Politikası
Düşük Ücret Politikası
Ortalama Ücret Politikası
Karma Ücret Politikası
Ücret Düzeyini Belirleyen İşletme Dışı Faktörler
Prim Sistemleri
Performansa Dayalı Ücret Sisteminin Hedefleri
Ücret Sistemleri
Ücret Sisteminin Kurulması
İş Değerleme Ve İşin Kademelendirilmesi
Ücret Ve Prim Sistemi Entegrasyonu
Türkiye’den Ve Dünya’dan Örnekler
Uygulamalar

Katılım Detayları

Program kişi katılım bedeli: 1.450 TL+ KDV %18 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

​​

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

bottom of page