top of page

Uzak -Sanal- Ekiplerin Yönetimi
Sunum: Levent Karadağ

19 Kasım 2022 / 10.00 - 16.00  / Online İnteraktif Eğitim / Zoom

Uzaktan çalışmak uzun yıllardır artıyor ve araştırmalara göre işe alım yöneticilerinin çalışanlarının neredeyse yarısının önümüzdeki on yıl içinde uzaktan çalışmasını beklediğini gösteriyor. Pek çok eğilim bu tür bir örgütlenme yöntemi ile beslenirken, işi etkin bir şekilde yönetmek küresel organizasyonların başarısı için anahtar olacaktır. Bu derste, yöneticilere uzak takımlarından en iyi şekilde yararlanmak için açık bir yaklaşım sağlar. Verimliliği, katılımı ve büyümeyi sağlayacak kilit faktörlerin yanı sıra bir yöneticinin güven oluşturma, barikatları kaldırma, ekip üyeleriyle bağlantıları geliştirme ve net hedefler belirleme konusundaki rollerine odaklanır.

levent-karadağ.JPG

İçerik:

•    Uzak Bir Ekipte Tutarlılık ve Yapı Sağlama
•    Uzak Ekipleri Yönetmek için Teknolojik Alt Yapı Oluşturulması
•    Evden Çalışırken Sorunsuz Çalışmanızı Sağlayan Uygulamalar
•    Karma Uzak ve Saha Ekiplerini Yönetme
•    Eşitliği ve Şeffaflığı Teşvik Etmek
•    Yüz Yüze Etkileşimler İçin Fırsatlar Yaratmak
•    Uzak Ekip Üyeleriyle İletişim Stratejileri, Araçlar ve Taktikler
•    Uzak Ekiplerin Bağlantıda Kalması
•    İş Yüklerini ve Çıktıları Yönetme
•    Uzak Takımları Online Etkili Yönetmek İçin 10 İpucu
•    Yöneticilerin Sanal Ekiplerle Günlük Etkileşim Stratejileri
•    Uzak Ekipleri Yönetme Kılavuzu Nasıl Oluşturulur?
•    Etkili Sanal Ekip Liderlerinin Becerileri
•    Uzak Bir Ekibe Başarılı Liderlik Etmenin On İpucu
•    Uzak Ekiplere İşgücü Kültürü Oluşturmak
•    Uzak Ekiplerin Motivasyonu
•    Stres ve Çatışma Yönetimi
•    Uzak Ekiplerde Kriz Yönetimi
•    Uzak Ekiplerde Siber Güvenlik Yönetimi
•    Uzak Ekipleri Yönetmenin Zorlukları ve Başa Çıkma Yöntemleri
•    Uzak Ekiplerde Şirket kültürü

Sunum: Levent Karadağ

Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay Bilimleri Bölümü’nden 1988’de mezun oldu. 1986 -1990 arasında  başta Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi olmak üzere birçok özel eğitim kurumunda ‘bilgisayar programlama’ dersleri verdi. Türkiye’nin önde gelen firmalarında Sistem Analisti, Proje Yöneticisi,Bilgi Sistemleri Yöneticisi, İş Geliştirme ve Pazarlama Yöneticiliği, E-Ticaret Projeleri Danışmanlığı görevlerinde bulundu. Karadağ, danışmanlığın yanında hizmet ve çözümlerle 100’den fazla kurumun e-Ticarete taşınmasına destek vermiştir. Karadağ; 1999 yılından beri Türkiye’nin Bilişim ve E-Ticaret’e taşınmasında kamu ve özel sektör çerçevesinde çok sayıda etkinlik organize etmiş, E-Ticaret ve Girişimcilik anlamında birçok AB ve Kalkınma Ajansı projesi tasarlamış ve yürütmüştür.

2000 yılından bu yana Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şubesi yönetimde yer alarak, KOBİ Bilişim, Dijital Yaşam, Sosyal Medya, Akıllı Şehirler, Uzaktan Eğitim, Proje Yönetimi gibi çok sayıda ulusal ve uluslar arası sempozyum ve kongre organizasyonu gerçekleştirmiştir. Bu organizasyonlarda 300’den fazla yabancı konuşmacı yer almıştır.  Karadağ, öğretim görevlisi olarak Kadir Has Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesinde yarı zamanlı çalışmış, çok sayıda TV Programında yer almış ve çeşitli gazetelerde yazıları yayınlanmıştır.  Karadağ, halen Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesidir.

Katılım Detayları

Program kişi katılım bedeli: 950 TL+ KDV %18 olup, tüm katılımcılara program sonunda katılım sertifikası tanzim edilecektir. 4 ve üzeri katılımlarda grup katılım indirimi olarak %10 oran uygulanmaktadır.

 

İnteraktif, Soru - Cevap ve Case sunumlarıyla gerçekleşen online katılımlarda eğitim dökümantasyonu ve katılım sertifikaları online tanzim edilecektir.

​​

Duyuru ve lansmanı sadece kurumsal hayata gerçekleştirilmiş, iş hayatı profesyonellerinden ibaret bir network ortamı sunan programımız katılım kontenjan kısıtındadır ve kayıt öncelik sıralaması dikkate alınarak kayıt alınacaktır.

Talep etmeniz halinde tüm programlarımızı şirketinize özel olarak gerçekleştirebilmekteyiz.

​Kayıt için aşağıdaki linkte yer alan kayıt formunu doldurulması ve ilgili banka hesabına yapılan ödemenin dekontu ile tarafımıza gönderilmesi gerekmektedir.

Organizasyon komitesi mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde erteleme, iptal ve değişiklik yapabilir. Katılımcı, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder. Katılımcı tarafından tercih edilen program herhangi bir mücbir ve olası aksi durumda ertelenmesi veya iptal edilmesi halinde katılımcının kendi tercih edeceği farklı bir tarih veya farklı bir etkinlik de kayıt verdiği gün birimince hakkı baki kalır. Etkinliğe katılım için bireysel uygunluk katılımcıların uzman hekim sağlık kontrolüne tabi olup bu sorumluluk ve onay verilerek katılım kendilerine aittir.

Sınırlı sayıda katılımcının ayrıcalıklı olarak erişebileceği programa kayıt ve detaylı bilgi için organizasyon kayıt yetkilimize ulaşabilirsiniz.

Teoman Arslan // Kayıt Yetkilisi
GSM: 0530 281 09 66

 

 

ONLINE KAYIT FORM

 

 

 

 

 

 
Katılım için kayıt formumuzu doldurmanız ve kontenjan dolmadan tarafımıza göndermeniz gerekmektedir.

 

bottom of page